Bez kategorii

Najważniejsze dni sprzedażowe w roku

Najważniejsze dni sprzedażowe w roku to terminy, które przyciągają do sklepów ogromne ilości konsumentów. W trakcie tych dni możemy natknąć się na wiele ciekawych promocji oraz zakupić sporo niecodziennych rzeczy. Dni, które przyciągają do centrów handlowych całe rzesze konsumentów nie należą jednak do najspokojniejszych. W takich warunkach czasami ciężko przemieszczać się pomiędzy sklepowymi półkami jednak z jakiegoś powodu wielu z nas wybiera właśnie ten okres na buszowanie po marketach. Kiedy wypadają najważniejsze dni sprzedażowe na świecie? Oto kilka dat:

Wigilia Bożego Narodzenia oraz pierwszy dzień Świąt (24 – 25 grudnia)

W czasie tych dni możemy liczyć w sklepach na prawdziwe tłumy. Choć większość z nas chciałoby zrobić świąteczne zakupy dużo wcześniej, na ogół ostatnie paragony w okresie przedświątecznym otrzymujemy właśnie z datą Wigilii lub nawet pierwszego dnia Świąt.

Walentynki (14 Luty)

Walentynki to data, która przyciąga do sklepów oraz restauracji rzesze klientów. W takie dni kupujemy kwiaty, czekoladki oraz inne romantyczne upominki. Oblężenie przeżywają też kawiarnie oraz restauracje.

Dzien Matki (26 maja)

W Dniu Matki kupujemy kwiaty, czekoladki oraz upominki. Co prawda wielu klientów zaopatruje się w prezenty nieco wcześniej, jednak większość z nas idzie na żywioł kupując mamie kwiaty tuż przed ich wręczeniem.

Black Friday

Ten termin jest popularny wśród łowców promocji. Nie jest to nic dziwnego biorąc pod uwagę, że ceny podczas Black Friday spadają czasami do symbolicznych kwot…

Sprawdź https://dealavo.com/pl/2019/04/15/najwazniejsze-dni-sprzedazowe-i-jak-je-wykorzystac/

Comment here